Startovní listiny

Kategorie D16

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.40 km, převýšení    70 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301 2035745 Gallová Veronika STH 0053 C 0 = 21:30:00 302 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 3 = 21:33:00 303 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 6 = 21:36:00 304 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 9 = 21:39:00 305 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 12 = 21:42:00 306 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 15 = 21:45:00 307 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 18 = 21:48:00 308 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 21 = 21:51:00 309 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 24 = 21:54:00 310 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 27 = 21:57:00 311 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 30 = 22:00:00 312 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 33 = 22:03:00 313 6886 Thořová Markéta TUR 9952 C 36 = 22:06:00 314 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 39 = 22:09:00 315 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 42 = 22:12:00 316 224883 Kubíčková Jana PHK 9999 C 45 = 22:15:00 317 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 48 = 22:18:00 318 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 51 = 22:21:00 347 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 54 = 22:24:00 320 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 B 57 = 22:27:00 321 411616 Sokolářová Šárka TUR 9999 B 60 = 22:30:00 322 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 63 = 22:33:00 323 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 66 = 22:36:00 324 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 69 = 22:39:00 325 990801 Pataki Réka Dalida BBM 9951 C 72 = 22:42:00 326 ......................... VAK C 75 = 22:45:00 327 9997 Urbanová Markéta STH 9953 B 78 = 22:48:00 328 1400403 Odehnalová Klára ABM 9956 A 81 = 22:51:00 329 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 84 = 22:54:00 330 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 B 87 = 22:57:00 331 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 90 = 23:00:00 332 1399951 Šmelíková Tereza LCE 9952 A 93 = 23:03:00 333 ......................... VAK C 96 = 23:06:00 334 54082 Cych Agnieszka PHK 9966 C 99 = 23:09:00 335 ......................... VAK C 102 = 23:12:00 336 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 B 105 = 23:15:00 337 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 108 = 23:18:00 338 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 111 = 23:21:00 339 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 114 = 23:24:00 340 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 117 = 23:27:00 341 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 120 = 23:30:00 342 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 123 = 23:33:00 343 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 126 = 23:36:00 344 330520 Jezdinská Natálie STH 9954 A 129 = 23:39:00 345 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 132 = 23:42:00 346 425576 Zahradníková Denisa STH 0052 C 135 = 23:45:00 319 ......................... VAK C 138 = 23:48:00 348 253374 Kalenská Dominika STH 9958 A 141 = 23:51:00

Kategorie D18

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.20 km, převýšení    80 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
351 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 31 = 22:01:00 352 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 34 = 22:04:00 353 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 37 = 22:07:00 354 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 40 = 22:10:00 355 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 43 = 22:13:00 356 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 46 = 22:16:00 357 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 49 = 22:19:00 358 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 52 = 22:22:00 359 231920 Nejezchlebová Barbora TUR 9755 B 55 = 22:25:00 360 ......................... VAK C 58 = 22:28:00 361 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 61 = 22:31:00 362 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 64 = 22:34:00 363 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 B 67 = 22:37:00 364 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 70 = 22:40:00 365 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 73 = 22:43:00 366 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 76 = 22:46:00 367 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 79 = 22:49:00 368 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 82 = 22:52:00 369 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 85 = 22:55:00 370 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 88 = 22:58:00 371 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 A 91 = 23:01:00 372 ......................... VAK C 94 = 23:04:00 373 436959 Jansová Doubravka LPU 9750 B 97 = 23:07:00 374 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 100 = 23:10:00 375 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 103 = 23:13:00 376 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 106 = 23:16:00 377 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 109 = 23:19:00 378 362939 Papugová Andrea LCE 9752 B 112 = 23:22:00 379 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 B 115 = 23:25:00

Kategorie D20

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  6.00 km, převýšení    90 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
401 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 1 = 21:31:00 402 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 4 = 21:34:00 403 53828 Končáková Klára LCE 9555 A 7 = 21:37:00 404 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 10 = 21:40:00 405 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 13 = 21:43:00 406 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 16 = 21:46:00 407 232217 Papugová Martina LCE 9551 A 19 = 21:49:00 408 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 22 = 21:52:00 409 ......................... VAK C 25 = 21:55:00 410 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 28 = 21:58:00 411 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 31 = 22:01:00 412 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 34 = 22:04:00 413 920662 Koláriková Lucie TZL 9451 A 37 = 22:07:00 414 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 40 = 22:10:00 415 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 43 = 22:13:00 416 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 B 46 = 22:16:00 417 49371 Kosová Štěpánka LPU 9460 A 49 = 22:19:00 418 994893 Svobodová Lenka PHK 9551 A 52 = 22:22:00 419 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 55 = 22:25:00 420 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 A 58 = 22:28:00 421 51909 Galatíková Lucie SBR 9550 C 61 = 22:31:00 422 ......................... VAK C 64 = 22:34:00

Kategorie D21

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  7.80 km, převýšení   160 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 ......................... VAK C 2 = 21:32:00 102 7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 C 5 = 21:35:00 103 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 8 = 21:38:00 104 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 11 = 21:41:00 105 ......................... VAK C 14 = 21:44:00 106 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 17 = 21:47:00 107 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R 20 = 21:50:00 108 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 23 = 21:53:00 109 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 26 = 21:56:00 110 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 29 = 21:59:00 111 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C 32 = 22:02:00 112 887904 Kosová Denisa PHK 9150 R 35 = 22:05:00 113 1271279 Klimplová Lenka LPU 7951 C 38 = 22:08:00 114 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 41 = 22:11:00 115 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 44 = 22:14:00 116 ......................... VAK C 47 = 22:17:00 117 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 50 = 22:20:00 118 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 53 = 22:23:00 119 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 56 = 22:26:00 120 2012276 Steigrová Lucia TUR 9351 C 59 = 22:29:00 121 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 62 = 22:32:00 122 ......................... VAK C 65 = 22:35:00 123 888602 Chromá Adéla ZBM 8870 C 68 = 22:38:00 124 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 71 = 22:41:00 125 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 74 = 22:44:00 126 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 77 = 22:47:00

Kategorie D35

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.70 km, převýšení    80 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8307 Podrábská Marie VLI 7451 C 0 = 21:30:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 3 = 21:33:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 6 = 21:36:00 886811 Jašková Šárka ABR 7751 C 9 = 21:39:00 ......................... VAK C 12 = 21:42:00 53598 Svobodová Jitka VSP 7450 C 15 = 21:45:00 ......................... VAK C 18 = 21:48:00

Kategorie D40

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.00 km, převýšení    75 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 32 = 22:02:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 35 = 22:05:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 38 = 22:08:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 41 = 22:11:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 44 = 22:14:00 682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 47 = 22:17:00 ......................... VAK C 50 = 22:20:00

Kategorie D45

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.40 km, převýšení    75 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 2 = 21:32:00 2012280 Šmelíková Hana ASU 6999 C 8 = 21:38:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 14 = 21:44:00

Kategorie D50

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  3.80 km, převýšení    70 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 55 = 22:25:00 ......................... VAK C 61 = 22:31:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 67 = 22:37:00 ......................... VAK C 73 = 22:43:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 79 = 22:49:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 85 = 22:55:00

Kategorie D55

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  3.80 km, převýšení    70 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 31 = 22:01:00 ......................... VAK C 37 = 22:07:00

Kategorie D60

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  3.20 km, převýšení    60 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie D65

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  3.20 km, převýšení    60 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie D70

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie D75

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie H16

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.90 km, převýšení   100 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
151 ......................... VAK C 0 = 21:30:00 152 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 3 = 21:33:00 153 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 6 = 21:36:00 154 2008508 Sláma Dušan ASU 9843 A 9 = 21:39:00 155 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 12 = 21:42:00 156 2674 Thoř Tomáš TUR 9904 B 15 = 21:45:00 157 9903301 Šebek Petr DKP 9903 A 18 = 21:48:00 158 7201830 Vopařil Jan LCE 9911 A 21 = 21:51:00 159 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 24 = 21:54:00 160 ......................... VAK C 27 = 21:57:00 161 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 30 = 22:00:00 162 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 33 = 22:03:00 163 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 36 = 22:06:00 164 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 39 = 22:09:00 165 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 42 = 22:12:00 166 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 45 = 22:15:00 167 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 48 = 22:18:00 168 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 51 = 22:21:00 169 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 54 = 22:24:00 170 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 57 = 22:27:00 171 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 60 = 22:30:00 172 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 B 63 = 22:33:00 173 ......................... VAK C 66 = 22:36:00 174 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 69 = 22:39:00 175 7200336 Matějka Lukáš LTP 9802 A 72 = 22:42:00 176 9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 B 75 = 22:45:00 177 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 78 = 22:48:00 178 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 81 = 22:51:00 179 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 84 = 22:54:00 180 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 87 = 22:57:00 181 2059738 Bartoš Vojtěch MLA 9802 B 90 = 23:00:00 182 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 93 = 23:03:00 183 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 96 = 23:06:00 184 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 99 = 23:09:00 185 9824 Kučera Kryšpín PHK 9900 C 102 = 23:12:00 186 425543 Roudný Martin LPU 0002 A 105 = 23:15:00 187 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 108 = 23:18:00 188 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 111 = 23:21:00 189 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 114 = 23:24:00 190 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 117 = 23:27:00

Kategorie H18

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  7.50 km, převýšení   150 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 361957 Kelbl Vladimír ZBM 9711 B 1 = 21:31:00 202 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 4 = 21:34:00 203 433099 Mikula Jan SSU 9609 B 7 = 21:37:00 204 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 10 = 21:40:00 205 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 13 = 21:43:00 206 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 16 = 21:46:00 207 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 19 = 21:49:00 208 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 22 = 21:52:00 209 7200189 Nowak Maciej 29P 9602 C 25 = 21:55:00 210 889320 Mikel David TZL 9703 A 28 = 21:58:00 211 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 31 = 22:01:00 212 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 34 = 22:04:00 213 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 37 = 22:07:00 214 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 40 = 22:10:00 215 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 43 = 22:13:00 216 2300845 Takáč Teodor TUR 9604 C 46 = 22:16:00 217 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 49 = 22:19:00 218 886647 Szeliga Bartlomiej 29P 0001 C 52 = 22:22:00 219 246900 Werner Michal PGP 9705 B 55 = 22:25:00 220 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 58 = 22:28:00 221 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 61 = 22:31:00 222 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 64 = 22:34:00 223 4225 Štál Jan SJC 9601 A 67 = 22:37:00 224 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 70 = 22:40:00 225 ......................... VAK C 73 = 22:43:00 226 1302766 Burkart David VIC 9602 B 76 = 22:46:00 227 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 79 = 22:49:00 228 ......................... VAK C 82 = 22:52:00 229 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 85 = 22:55:00 230 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 88 = 22:58:00 231 2053614 Lucerski Maciej 6GC 9700 C 91 = 23:01:00 232 232403 Valášek Jiří KAM 9700 A 94 = 23:04:00 233 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 97 = 23:07:00 234 9005134 Ježek Ondřej PGP 9706 A 100 = 23:10:00 235 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 103 = 23:13:00 236 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 106 = 23:16:00 237 2053542 Zlámal David SJC 9603 B 109 = 23:19:00 238 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 112 = 23:22:00 239 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 115 = 23:25:00 240 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 118 = 23:28:00

Kategorie H20

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  8.80 km, převýšení   185 m, 22 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
251 207824 Zelinka Jan LPU 9405 B 10 = 21:40:00 252 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 A 13 = 21:43:00 253 886264 Horvát Petr ASU 9447 R 16 = 21:46:00 254 920683 Semík Ondřej KAM 9401 R 19 = 21:49:00 255 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 22 = 21:52:00 256 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 A 25 = 21:55:00 257 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 28 = 21:58:00 258 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 31 = 22:01:00 259 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 B 34 = 22:04:00 260 ......................... VAK C 37 = 22:07:00 261 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 40 = 22:10:00 262 7698697 Hraboš Matěj ASU 9547 B 43 = 22:13:00 263 1602634 Waněk Adam LPU 9505 A 46 = 22:16:00 264 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 49 = 22:19:00 265 330671 Nejman Stanislav TUR 9500 B 52 = 22:22:00 266 ......................... VAK C 55 = 22:25:00 267 331157 Uhlíř Marek PGP 9405 B 58 = 22:28:00 268 887928 Deml Tomáš LPU 9502 B 61 = 22:31:00 269 7200176 Dzioba Mateusz PHK 9500 A 64 = 22:34:00 270 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 R 67 = 22:37:00 271 920700 Minář Marek ASU 9444 E 70 = 22:40:00

Kategorie H21

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati 12.50 km, převýšení   220 m, 29 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 0 = 21:30:00 2 515150 Vozda Vojtěch ASU 9043 C 3 = 21:33:00 3 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 6 = 21:36:00 4 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 9 = 21:39:00 5 7201392 Baumholzer Maté BBM 9200 C 12 = 21:42:00 6 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 15 = 21:45:00 7 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 18 = 21:48:00 8 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 21 = 21:51:00 9 ......................... VAK C 24 = 21:54:00 10 681864 Schäfer Jan TZL 9301 C 27 = 21:57:00 11 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 30 = 22:00:00 12 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 33 = 22:03:00 13 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 36 = 22:06:00 14 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 39 = 22:09:00 15 553440 Müller Martin PHK 8903 C 42 = 22:12:00 16 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 45 = 22:15:00 17 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 48 = 22:18:00 18 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 51 = 22:21:00 19 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 54 = 22:24:00 20 1008172 Hepner David SHK 7601 C 57 = 22:27:00 21 ......................... VAK C 60 = 22:30:00 22 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 C 63 = 22:33:00 23 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 66 = 22:36:00 24 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 69 = 22:39:00 25 515162 Procházka David LPU 9113 E 72 = 22:42:00 26 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 75 = 22:45:00 27 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 78 = 22:48:00 28 515193 Henek Michal RBK 8605 C 81 = 22:51:00 29 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 84 = 22:54:00 30 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 R 87 = 22:57:00 31 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 90 = 23:00:00 32 7770000 Kasal Vít ZBM 7540 C 93 = 23:03:00 33 ......................... VAK C 96 = 23:06:00 34 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 99 = 23:09:00 35 500838 Vik Martin STH 9206 C 102 = 23:12:00 36 515444 Navrátil Boris AOP 9202 R 105 = 23:15:00 37 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E 108 = 23:18:00 38 ......................... VAK C 111 = 23:21:00 39 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 114 = 23:24:00 40 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 117 = 23:27:00 41 ......................... VAK C 120 = 23:30:00 42 7210 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 123 = 23:33:00 43 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 126 = 23:36:00 44 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 129 = 23:39:00 45 52555 Král Václav SSU 8243 C 132 = 23:42:00 46 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 135 = 23:45:00 47 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 138 = 23:48:00 48 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 141 = 23:51:00 49 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 144 = 23:54:00 50 682333 Hubáček Michal LCE 9301 E 147 = 23:57:00 51 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 150 = 00:00:00 52 405965 Hladík František STH 9203 C 153 = 00:03:00 53 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 156 = 00:06:00 54 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 E 159 = 00:09:00 55 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 162 = 00:12:00 56 2045226 Měrka Roman VIC 8308 C 165 = 00:15:00 57 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 168 = 00:18:00 58 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 171 = 00:21:00 59 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 174 = 00:24:00 60 ......................... VAK C 177 = 00:27:00 61 887157 Hadač Filip AOP 9301 E 180 = 00:30:00 62 515499 Wolf Daniel TUR 9100 E 183 = 00:33:00 63 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 186 = 00:36:00 64 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 189 = 00:39:00 65 887934 Nečas Jiří TZL 9101 C 192 = 00:42:00 66 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 195 = 00:45:00

Kategorie H35

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  8.80 km, převýšení   135 m, 21 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52765 Válka Jan SOP 7811 C 1 = 21:31:00 7612230 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 4 = 21:34:00 426382 Pohořalý Jiří OTK 7500 C 7 = 21:37:00 887615 Kolář Tomáš SLA 7103 C 10 = 21:40:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 13 = 21:43:00 515175 Aleš David ASU 7517 C 16 = 21:46:00 997601 Jirásek Aleš LPU 7601 C 19 = 21:49:00 760226 Zajíc Josef LOV 7601 C 22 = 21:52:00 7003007 Jašek Petr STE 7601 C 25 = 21:55:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 28 = 21:58:00 515034 Procházka Jiří TBM 7633 C 31 = 22:01:00 ......................... VAK C 34 = 22:04:00 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 37 = 22:07:00 ......................... VAK C 40 = 22:10:00

Kategorie H40

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  7.60 km, převýšení   120 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
980374 Valík Luděk AOP 7101 C 32 = 22:02:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 35 = 22:05:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 38 = 22:08:00 ......................... VAK C 41 = 22:11:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 44 = 22:14:00 ......................... VAK C 47 = 22:17:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 50 = 22:20:00 887931 Koštejn Pavel DOK 7100 C 53 = 22:23:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 56 = 22:26:00 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C 59 = 22:29:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 62 = 22:32:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 65 = 22:35:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 68 = 22:38:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 71 = 22:41:00

Kategorie H45

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  6.00 km, převýšení   110 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 32 = 22:02:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 35 = 22:05:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 38 = 22:08:00 1396205 Dalos Attila BBM 6701 C 41 = 22:11:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 44 = 22:14:00 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 47 = 22:17:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 50 = 22:20:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 53 = 22:23:00 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 56 = 22:26:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 59 = 22:29:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 62 = 22:32:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 65 = 22:35:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 68 = 22:38:00 ......................... VAK C 71 = 22:41:00

Kategorie H50

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.10 km, převýšení    95 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 47 = 22:17:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 50 = 22:20:00 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 53 = 22:23:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 56 = 22:26:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 59 = 22:29:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 62 = 22:32:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 65 = 22:35:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 68 = 22:38:00 8651 Prokop Lubomír TRI 6001 C 71 = 22:41:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 74 = 22:44:00 ......................... VAK C 77 = 22:47:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 80 = 22:50:00 920687 Kolář Rudolf SBR 6300 C 83 = 22:53:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 86 = 22:56:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 89 = 22:59:00 8512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 92 = 23:02:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 95 = 23:05:00

Kategorie H55

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.10 km, převýšení    95 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
886255 Novák Tom DOK 5500 C 2 = 21:32:00 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 5 = 21:35:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 8 = 21:38:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 11 = 21:41:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 14 = 21:44:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 17 = 21:47:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 20 = 21:50:00 ......................... VAK C 23 = 21:53:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 26 = 21:56:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 29 = 21:59:00 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 32 = 22:02:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 35 = 22:05:00 ......................... VAK C 38 = 22:08:00

Kategorie H60

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.40 km, převýšení    85 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 37 = 22:07:00 ......................... VAK C 40 = 22:10:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 43 = 22:13:00 ......................... VAK C 46 = 22:16:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 49 = 22:19:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 52 = 22:22:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 55 = 22:25:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 58 = 22:28:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 61 = 22:31:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 64 = 22:34:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 67 = 22:37:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 70 = 22:40:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 73 = 22:43:00 232614 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 76 = 22:46:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 79 = 22:49:00

Kategorie H65

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.40 km, převýšení    85 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 1 = 21:31:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 4 = 21:34:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 7 = 21:37:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 10 = 21:40:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 13 = 21:43:00 ......................... VAK C 16 = 21:46:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 19 = 21:49:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 22 = 21:52:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 25 = 21:55:00 ......................... VAK C 28 = 21:58:00

Kategorie H70

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.20 km, převýšení    80 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 30 = 22:00:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 36 = 22:06:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 42 = 22:12:00

Kategorie H75

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  4.20 km, převýšení    80 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 21:30:00 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 6 = 21:36:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 12 = 21:42:00

Kategorie T2

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  2.30 km, převýšení    50 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 21:41:00 ......................... VAK C 17 = 21:47:00 ......................... VAK C 23 = 21:53:00 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 29 = 21:59:00 ......................... VAK C 35 = 22:05:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 41 = 22:11:00 ......................... VAK C 47 = 22:17:00 ......................... VAK C 53 = 22:23:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 59 = 22:29:00 ......................... VAK C 65 = 22:35:00 410782 Thýnová Martina SHK 0350 C 71 = 22:41:00 ......................... VAK C 77 = 22:47:00 ......................... VAK C 83 = 22:53:00 ......................... VAK C 89 = 22:59:00 ......................... VAK C 95 = 23:05:00 ......................... VAK C 101 = 23:11:00 ......................... VAK C 107 = 23:17:00 ......................... VAK C 113 = 23:23:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 119 = 23:29:00 ......................... VAK C 125 = 23:35:00

Kategorie T3

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  3.00 km, převýšení    50 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 21:41:00 ......................... VAK C 17 = 21:47:00 7202 Staňková Lucie ASU 8756 C 23 = 21:53:00 53462 Smolka Ondřej SOP 8612 C 29 = 21:59:00 ......................... VAK C 35 = 22:05:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 41 = 22:11:00 ......................... VAK C 47 = 22:17:00 ......................... VAK C 53 = 22:23:00 ......................... VAK C 59 = 22:29:00 ......................... VAK C 65 = 22:35:00 ......................... VAK C 71 = 22:41:00 ......................... VAK C 77 = 22:47:00 ......................... VAK C 83 = 22:53:00 ......................... VAK C 89 = 22:59:00 ......................... VAK C 95 = 23:05:00

Kategorie T5

26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

délka trati  5.30 km, převýšení    90 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 15 = 21:45:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 21 = 21:51:00 ......................... VAK C 27 = 21:57:00 53104 Skyva Jan PGP 8501 C 33 = 22:03:00 ......................... VAK C 39 = 22:09:00 ......................... VAK C 45 = 22:15:00 ......................... VAK C 51 = 22:21:00 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 57 = 22:27:00 ......................... VAK C 63 = 22:33:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 69 = 22:39:00 ......................... VAK C 75 = 22:45:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 81 = 22:51:00 ......................... VAK C 87 = 22:57:00 ? Havelka Tomáš UOL 8700 C 93 = 23:03:00 ......................... VAK C 99 = 23:09:00 ? Hradilová Tereza C 105 = 23:15:00 ......................... VAK C 111 = 23:21:00 ......................... VAK C 117 = 23:27:00 ......................... VAK C 123 = 23:33:00 ......................... VAK C 129 = 23:39:00